11:49 22.09.2017 | Privredna komora KiM

U Kosovskoj Mitrovici održana I sednica Odbora Udruženja za metalsku industriju Privredne komore Kosova i Metohije

Prva, konstitutivna, sednica Odbora Udruženja za metalsku industriju Privredne komore Kosova i Metohije (PK KiM), održana je u sredu, 20. septembra 2017. godine u PK KiM, a sednicom je predsedavao Dragan Kukolj, sekretar Udruženja za metalsku industriju PK KiM. Sastanku su prisustvovali:
• RMHK "Trepča", Danilo Radović, ispred RMHK "Trepča"
• "Lola Fot", Prvica Jevremović
• Površinski kopovi, Žarko Simić
• "3 M+", Vanja Vasić
• Dragan Kukolj, sekretar Udruženja za metalsku industriju PK KiM
• Branimir Mihajlović ,
• Radmila Kostić,
Prisutnim članovima obratio se sekretar udruženja za metalsku industriju PK KiM, Dragan Kukolj, koji je naveo da je u skladu sa novim Zakonom o privrednim komorama, PK KiM ušla u modernizaciju komorskog sistema, tako da će Privredna komora služiti kao servis svojim članovima i svim privrednicima na Kosovu i Metohiji. Po osnovu Dnevnog reda, utvrđenog za sednicu, izabrani su predsednik i zamenik predsednika Odbora Udruženja za metalsku industriju Privredne komore Kosova i Metohije, kao i članovi Skupštine Odbora. Za predsednika Odbora jednoglasno je izabran gospodin Prvica Jevremović iz Leška, "Lola Fot", a za zamenika gospodin Žarko Simić ispred "Površinskih kopova". Za člana Skupštine Odbora Udruženja za metalsku industriju Privredne komore Kosova i Metohije, izabran je gospodin Jovan Dimkić, generalni direktor "RMHK Trepča".