11:20 09.10.2017 | Privredna komora KiM

O B A V E Š T E NJ E

Na osnovu projektnog zadatka na temu "Unapređenje promocije poljoprivrednih potencijala", koji je obuhvatao predstavnike deset (10) opština,poljoprivrednih proizvođača i privrednih subjekata na prostoru Kosova i Metohije, stručna služba Privredne komore Kosova i Metohije je organizovala i sprovela seminar edukacije u periodu od 26 do 29 semptembra 2017 godine u Kosovskoj Mitrovici, Gračanici, Štrpcu.

Seminar su vodili predavači g-din Aleksandar Bogunović i g-din Dimitrije Ivanović.

Prisutni su imali prilike da razmene mišljenja sa predavačima i bliže ih upoznaju sa specifičnostima, mogućnostima i problemima sa kojim se susreću u svojim opštinama. Stručna služba Privredne komore Kosova i Metohije upoznala je učesnike seminara sa budućim planovima i aktivnostima koje će organi i tela komora preduzeti u narednom periodu u cilju podrške poljoprivrednim proizvođačima i privrednim subjektima na Kosovu i Metohiji.